Hakkımızda

BİZİ TANIMAYA HAZIR OLUN

Kartepe Köşkü

Sevdiklerinizle birlikte Kartepe Köşkü'nde mükemmel bir konaklama sizleri bekliyor.

Türkiye’nin ilk ve tek doğal taş oteli olan Kartepe Köşkü, İzmit Körfezi ve Sapanca Gölü arasında 1600 m yükseklikteki Kartepe kayak merkezine 16 km, İstanbul’a 120 km, Ankara’ya 300 km uzaklıkta yer almaktadır. Otelimiz yazın güneşin tadını çıkarabileceğiniz, kışınsa kayak merkezine olan yakınlığıyla her mevsim doğanın güzelliklerinden faydalanabileceğiniz doğa içinde sakinlik ve huzuru arayanlara eşsiz bir tatil imkanı sunuyor.

Maşukiye’nin eşsiz doğasının içinde kendine has mimarisi ile sadelik ve huzurun sembolü olan otelimizin iç dekorasyonunu şifalı taşlarla destekledik. Her bir odamızı ismini verdiğimiz şifalı taşlarla dekore ederek özel temalı bir otele dönüştürmüş olduk.

Otelimizde 5 suit oda (AKİK, AMETİST, FLORİT, PEMBE QUARTZ, HİMALAYA TUZ) 4 standart oda (AMONİT, DUMANLI QUARTZ, LAPİS LAZULİ, STRİN) 1 balkonlu standart oda (YEŞİM) olmak üzere toplam 10 oda olarak hizmet vermekteyiz.

Bahçemizde bulunan 50 adet yetişkin meyve ağacımızla, gelen misafirlerimize her mevsim dalından meyve yeme imkanı sunuyoruz. Yine hobi bahçemizde tamamen organik yetiştirdiğimiz sebzelerimizden dilediğiniz kadar toplayarak ister otelimizin bahçesinde, isterseniz de otelimizin bahçesinde yer alan yer alan KÖŞK RESTAURANT’da hazırlayacağımız organik köy kahvaltısı ile birlikte kendinize ziyafet verme imkanı sunuyoruz. Otelimizin bulunduğu Maşukiye bölgesi serpme köy kahvaltısı ile ünlü bir bölgedir. Kahvaltımızda ise siz değerli misafirlerimize tamamen organik ve el yapımı ürünlerle hiçbir yerde bulamayacağınız zengin çeşitlerimiz ile lezzet imkanı sunuyoruz. Kartepe Köşkü olarak bizler de gelen konuklarımıza hem bölgemizin ününe yakışır bir kahvaltı sunmak hem de pek az yerde bulabileceği bir lezzet şöleni yaşatmak gayretindeyiz.

Bütün bunların yanında Kartepe Köşkü’nde AŞK başkadır sloganımızla, Türkiye’nin en romantik oteli olma yolunda emin adımlarla ilerleyen KARTEPE KÖŞKÜ olarak; balayı, evlilik yıl dönümü, yaş günü, evlilik teklifleri için özel programları ile konuklarına sınırsız sayıda seçenek sunuyoruz.