Konaklama

AKİK ODASI

Akik taşını takmak berekettir, Akik taşını takmak fakirliği, miskinliği yok eder. Özellikle yolculuklarda kötülüklerden korur. Çağımızın en büyük sorunlarından olan strese karşı iyi geldiği tespit edilmiştir. Akıl ve mantık gücümüzün gelişmesini sağlar. Nazara karşı korunmamızı sağlar. Hamilelik sürecinde anne bebek sağlığı için faydalı olduğu tespit edilmiştir. Taşıyan kişiyi olumsuzluklardan kor..

AMETİST ODASI

Ametist Taşı aşk ve sevgi taşı olarak bilinmektedir. Negatif elektrik yükünü topladığından ve taşıdığından bedendeki fazla elektrik yükünü toplayarak beyin gücünü yükseltici etkileri tespit edilmiştir. Topladığı negatif elektrik yükünü pozitif elektrik yüküne çevirir. Depresyona karşı iyi gelir. Uykusuzluk çekenlerin uykusuzluklarına faydalıdır. Ametist taşı enerji dolu bir taştır. Bulundurduğu bu..

AMONİT (FOSİL) ODASI

Amonit aslında taş değil eski bir yaşam formudur. Yaklaşık 400 Milyon yıl önce nesli tükenmiş canlılardır. İstikrarlı bir hayat ve dayanıklılık / canlılık sağlar. İntihar meylini giderir, hayatta kalma içgüdüsü verir. Stresin giderilmesine ve sakin kalmaya yardım eder. Olumsuz duygulanmalar için topraklama sağlar. Dejeneratif hastalıkların tedavisinde yararlıdır. Depresyon gideriminde yararlıdır. ..

DUMANLI QUARTZ ODASI

Kuvars ailesinin bir türü olan bu taş renk olarak gri, siyah ve kahverengi tonlarda bulunur. En çok bilinen Dumanlu kuvars taşının özellikleri bunlardır. Dumanlı kuvars taşı estetik görünümünün yanı sıra insana sağladığı psikolojik ve fiziksel etkileriyle essiz bir taştır. Dumanlı kuvars taşının faydalarından bahsedecek olursak en çok bilinen ve kullanılan özelliği panik atağa iyi gelmesidir. Medi..

FLORİT ODASI

Kişinin, anıların tutsaklığından kurtulmasını sağlar ve duyuları boşluk hissini yatıştırır.. Düzensiz ve dağınık hissedilen anlarda denge ve dinginlik verir. Enerjisi, yatıştırıcı ve huzur vericidir. Şeffaf florit, diğer taşlarla birlikte kullanılabilir ancak mor florit, diğer taşlarla birlikte kullanıldığında etkisi zayıflayan bir taştır. Düşünceleriniz belirsiz ve karmaşık olduğunda floritinizi ..

HİMAYALA TUZ ODASI

Doğal iyonlaştırıcı özelliği ile lambalar eksi iyonlar yani hava vitaminleri üreterek soluduğumuz havanın kalitesini artırır ve günümüz cihazlarının (cep telefonları, bilgisayarlar, baz istasyonları, wlan ağları vb) elektrik yüklü sisinden oluşan artı iyonların zararlı etkilerini ortadan kaldırır. Himalaya Tuz lambası Tıbbi bir cihaz olmamasına rağmen yorgunluğu, stresi, astım nöbetlerini, çeşitli..

LAPİS LAZULİ ODASI

Melankoliyi (aşırı hüznü, neşesizliği, kaygıları) ve depresyonu (ruhsal çöküntüyü) ortadan kaldırır. Zihni berraklaştırır ve gerçek bilgiye ulaşmaya yardımcı olur, bakış açısını genişletir. Kararlı ve etkili enerjisiyle, görmezden geldiğiniz olaylara bakmanızı sağlar. Ruhunuzun hakikate ulaşma arzusunu kuvvetlendirir. Fiziki ve ruhsal güçlerimiz arasında denge oluşturur. Akıl ve zekâ kıvraklığı ve..

PEMBE QUARTZ ODASI

Kişinin endişelerinden kurtulup yaşama sevinci duyması için güç verir, kendisini kabullenmesini sağlar. Çevresindeki güzelliklere karşı duyarlılığını artırarak ümitsizlik ve kötümserlik duygularını yok eder. Özgüven duygusunu güçlendirir. Nefret, suçluluk, kıskançlık ve korku duygularını ortadan kaldırır, kişinin çevresinde sempati kazanmasını sağlar. Yatıştırıcı etkisi ile kalbi rahatlatır ve duy..

STRİN ODASI

Sitrin taşı başarı taşı olarak ta bilinir. Aurayı temizleyici etkileri vardır. Negatif enerjiyi dağıtır. Bağışıklık sistemini güçlendirir. Anti oksidan etkilidir. Kendimize zarar verici sapkın düşüncelerden kurtarır ve öz güveni arttırır. Bazı kişiler sitrin taşını kasalarında saklarlar bunun nedeni sitrinin bereket verici kazancı arttırıcı etkisinin olmasına inanılmasıdır. Aşırı kıskançlığı ortad..

YEŞİM ODASI

Yeşim taşısihir ve büyüden koruyan taşdır. Mutluluk taşı olarak da bilinmektedir. Bedendeki negatif elektriği toplayarak dısarı atar ve kişiyi stresten kurtarır.Yeşim taşı güzel rüyalar görmemizi sağlar. Yeşim taşı anti oksidandır. Duygu tutsaklığından kurtarır ve akıl ve mantık gücünü geliştirir. Aşırı duyguları yenmemize yardımcı olur. Konsantrasyonu arttırır. Huzur verir. Korku ve endişelerden ..