Şifalı Taşlar

YEŞİM

YEŞİM

Yeşim taşı sihir ve büyüden koruyan taşdır. Mutluluk taşı olarak da bilinmektedir. Bedendeki negatif elektriği toplayarak dışarı atar ve kişiyi stresten kurtarır. Yeşim taşı g..

Detaylar
PEMBE QUARTZ

PEMBE QUARTZ

Kişinin endişelerinden kurtulup yaşama sevinci duyması için güç verir,kendisini kabullenmesini sağlar. Çevresindeki güzelliklere karşı duyarlılığını artırarak ümitsizlik ve kö..

Detaylar
HİMAYALA TUZU

HİMAYALA TUZU

Doğal iyonlaştırıcı özelliği ile Himayala Tuzu; eksi iyonlar yani hava vitaminleri üreterek soluduğumuz havanın kalitesini artırır ve günümüz cihazlarının (cep telefonları, bi..

Detaylar
AMETİST

AMETİST

Ametist Taşı aşk ve sevgi taşı olarak bilinmektedir. Negatif elektrik yükünü topladığından ve taşıdığından bedendeki fazla elektrik yükünü toplayarak beyin gücünü yükseltici e..

Detaylar
AKİK (AGAT)

AKİK (AGAT)

Akik taşını takmak berekettir, Akik taşını takmak fakirliği, miskinliği yok eder. Özellikle yolculuklarda kötülüklerden korur. Çağımızın en büyük sorunlarından olan strese kar..

Detaylar
LAPİS LAZULİ

LAPİS LAZULİ

Melankoliyi (aşırı hüznü, neşesizliği, kaygıları) ve depresyonu (ruhsal çöküntüyü) ortadan kaldırır. Zihni berraklaştırır ve gerçek bilgiye ulaşmaya yardımcı olur, bakış açısı..

Detaylar
STRİN

STRİN

Sitrin taşı başarı taşı olarak ta bilinir. Aurayı temizleyici etkileri vardır. Negatif enerjiyi dağıtır. Bağışıklık sistemini güçlendirir. Anti oksidan etkilidir. Kendimize za..

Detaylar
AMONİT (FOSİL)

AMONİT (FOSİL)

Amonit aslında taş değil eski bir yaşam formudur. Yaklaşık 400 Milyon yıl önce nesli tükenmiş canlılardır. İstikrarlı bir hayat ve dayanıklılık / canlılık sağlar. İntihar meyl..

Detaylar
FLORİT

FLORİT

Kişinin, anıların tutsaklığından kurtulmasını sağlar ve duyuları boşluk hissini yatıştırır. Düzensiz ve dağınık hissedilen anlarda denge ve dinginlik verir. Enerjisi, yatıştır..

Detaylar
DUMANLI QUARTZ

DUMANLI QUARTZ

Quvartz ailesinin bir türü olan bu taş renk olarak gri, siyah ve kahverengi tonlarda bulunur. Dumanlı quvartz taşı estetik görünümünün yanı sıra insana sağladığı psikolojik ve..

Detaylar