BİZİ TANIMAYA HAZIR OLUN

Kartepe Köşkü - Romantik Balayı ve Doğal Taş Oteli

Türkiye’nin ilk ve tek doğal taş oteli olan Kartepe Köşkü doğa içinde sakinlik ve huzuru arayanlara eşsiz bir tatil imkanı sunuyor.

Burada konforu yaşamak tüm dünya dillerinde sadece mutluluğu ifade eder, bizde size bu konforu yaşatmak için çok çalışıyoruz.

Sevdiklerinizle birlikte Kartepe Köşkü'nde mükemmel bir konaklama sizleri bekliyor.

Kartepe Köşkü
Keşfet

Uygun Fiyatlı Konseptler

Bizde konaklamayı düşünürseniz cazip tekliflerimize mutlaka gözatın.

Balayı Konsepti

Sıradan balayı anlayışını bir kenara bırakıp kendinize özgü balayı tarzınızı yaşayarak ortaya çıkartın. Aşık ile Maşuk'un hikayesinin geçtiği yerde balayınızı yaşayın.

Doğum Günü Kutlaması

Özel gün kutlaması risk alınamayacak kadar hassas bir konu. Sevdiğinizin doğum gününü unutulmaz kılmaya ne dersiniz...

Neden Kartepe Köşkü

Ayrıcalığı Hissedin

Organik Köy Kahvaltısı

Bahçemizden yetiştirdiğimiz organik sebzeleri hafta sonu kahvaltısına gelen konuklarımıza ikram ediyoruz. Kümesimizde bulunan köy yumurtalarından kendinize eşsiz bir ziyafet çekme imkanı sunuyoruz.

Şifalı Taşlar

Milyonlarca yıllık değişim süreci sonrasında oluşan ve pek çok hastalığa karşı olumlu etkilerinin artık günümüz tıp otoriteleri tarafından doğruluğu ispatlamış şifalı taşlarla otelimizi dekore ettik.

Şömine & Barbekü

Etkinlik ve organizasyonlarınızda barbekü ve şömineler daima hizmetinizde. Şömine bulunan odalarımızda kışın kar yağışı, ateş sesi ve doğal sıcaklığı ile sevdiklerinizle eşsiz zamanlar geçireceğinize eminiz.

Doğa & Huzur

Şayet doğayı seviyorsanız; burası şehrin kalabalık ve gürültüsünden uzak, tam size göre bir yer. 3 dönüm bahçe içerisinde her biri diğerinden farklı 10 odası ile size eşsiz bir konaklama sunuyoruz.

Sosyal İmkanlar

Kartepe ormanlarının içersinde eşsiz bir ATV safari, Kartepenin zirvesine çıkarak kışın Kayak, yazın ise yayla havasında mangal keyfi, Sapanca Gölü'nde kürek, kano bunlardan sadece birkaçı..

Hayvan Dostu

Evcil hayvanınızın da doğa ve huzura ihtiyacı var, onu da alıp gelebilirsiniz. Odada evcil hayvan konaklamasına izin veriyoruz, 3 dönümlük bahçemizde ona da yerimiz var.

KARTEPE KÖŞKÜ

Sezonda Kartepe

Kartepe her zaman güzel, ama sezonda bir başka güzel.

Kayak Merkezi

Kayak Merkezi

Kartepede kayak merkezine 15 dk uzaklıktasınız. Kartepede kayak yapmanın keyfini yaşamaya doyamayacaksınız.

Sapanca Gölü Kenarında Piknik

Sapanca Gölü Kenarında Piknik

Muhteşem manzarasıyla Sapanca Gölü kenarında kuş sesleri eşliğinde dilerseniz piknik yapabilir yada yaz aylarında plajından faydalanabilirsiniz.

Atv Safari

Atv Safari

Kartepe maşukiye bölgesi içerisinde doğal orman arazisi içerisinde, bol oksijen ve yeşillikler eşliğinde Atv safari yapabilirsiniz.