Otelde Evlilik Yıldönümü

Otelde Evlilik Yıldönümü

Otelde Evlilik Yıldönümü  

Harika bir hafta sonu ve elbette ki özel günlerinizde ki kutlamalar için Kartepe Köşkü en iyi seçenek olacaktır. Böylelikle dilediğiniz gibi otelde evlilik yıldönümü kutlaması etkinlikleri yapmanız mümkün olduğu gibi pek çok farklı özel günü kutlamak için de yine İstanbul’a yakın konumu ile tercihler arasında olan Kartepe Köşkü iyi bir seçim olacaktır. Otelde evlilik yıldönümü kutlaması yapmak ve romantik dakikalar geçirmek için, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayan Türkiye’nin ilk ve tek doğal taş oteli, harika bir ambiyansı misafirlerine sunuyor. Romantik otel odası ile harika bir ambiyans yaşayacağınız için her açıdan kendinizi şanslı hissedebilirsiniz. 

 Otelde doğum günü kutlaması

Özel günler kutlanmaya değer olduğu gibi, bu günleri kutlamak sevdiklerimizi ne kadar sevdiğimizi de gösterir. Çünkü onlar için önemli olan doğum günlerini hatırlamak ve bunun için güzel bir ambiyans yaratmak oldukça önemlidir. Bu nedenle özel gün ve organizasyonlarda da hizmet veren otel sayesinde, otelde doğum günü kutlaması yapmanın keyfini yaşayacaksınız. Mum ışığında akşam yemeği, kutlama pastası, içecekler, romantik bir ambiyans, süslemeler ve elbette geceyi geçireceğiniz muhteşem bir oda, kendinize ve eşinize yapacağınız en güzel iyilikler arasında olacaktır tamamen kişiye özel konsept hazırlanmaktadır kendinizi ve eşinizi size özel hissettirmek için size özel konsept hazırlanmaktadır.

 

Romantik otel odası içerisinde bulunan şömine ve jakuzi sayesinde, zamanınızı daha güzel geçirmiş olacaksınız. Huzurlu ve konforlu ortamının yanı sıra, doğa içerisinde olmasından dolayı, günlük doğa yürüyüşleri ve otel içerisindeki özel alanlarda zamanınızı geçirmiş olacaksınız.

Böylelikle istediğiniz tatili yapabileceğiniz gibi, her açıdan kendinize zaman ayırmak ve yorgunluğunuzu atmak harika bir deneyim olacaktır. Kış aylarında tatil yapmak isteyenler için, kesinlikle tercihler arasında olan Kartepe Köşkü, en güzel manzara deneyimini de sunuyor.Bölgemizde gezilecek bir çok yer vardır ve verimlidir activite açısındanda oldukça gelişmiştir bölgedeki yerlerle mesafemiz oldukça azdır kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.